Dotkněte se neviditelného. Mikroskop s Wi-Fi a dotykovou obrazovkou pro snímání 4K fotografií a 2K videa, živé streamování do smartphonu a ovládání kamery v aplikaci. Zvětšení: 50–1900x
Levenhuk Kelvin Touch KM7 je mimořádně uživatelsky přívětivý fotomikroskop s dotykovým displejem a Wi-Fi. Zapomeňte na složitá nastavení. Užijte si intuitivní dotykové ovládání a pohodlné sledování na libovolném zařízení. Zkoumejte vzorky přímo na 7" dotykové obrazovce, připojte mikroskop k počítači, streamujte obraz do iPhonu nebo Androidu přes Wi-Fi nebo jej zobrazte na televizoru. Sdílejte své objevy na sociálních sítích nebo pořádejte živé prezentace pro větší publikum, ať má každý perfektní výhled!
Mikroskop pořizuje působivé 4K fotografie a nahrává ostré 2K video. Ať už tvoříte vědecký blog, vzdělávací videa nebo prezentace, váš obsah bude vypadat vždy skvěle. Pro maximální pohodlí se připojte přes Wi-Fi a ovládejte všechna nastavení na dálku z mobilní aplikace.
Zvětšení nastavíte otáčením objektivů nebo pomocí digitálního zoomu – až do 1900x. Začněte s malým zvětšením pro studium povrchu starých mincí, struktury minerálů nebo schránek hmyzu. S přibývajícím zvětšením se vám otevře fascinující svět mikroorganismů. Přesný dvoustupňový zaostřovací systém zajistí dokonalou ostrost při jakémkoli zvětšení.
Osvětlení nastavíte během několika sekund. Nechte světlo procházet průhlednými vzorky nebo sledujte detaily povrchu neprůhledných objektů. Dvojité osvětlení přivádí světlo shora i zdola a umožňuje regulaci jasu. Mechanický stolek umožňuje plynulý posun vzorku ve dvou osách, požadovanou oblast tak snadno zaměříte a udržíte v záběru.
Zařízení lze napájet ze sítě i pomocí vestavěné baterie. Plné nabití zajistí přibližně 1 hodinu provozu bez kabelu. Nabíjení trvá maximálně tři hodiny.
Klíčové vlastnosti:
Obsah sady:
| Typ | biologický, digitální |
| Typ hlavy mikroskopu | digitální obrazovka / PC monitor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Hlava | 7" barevný LCD dotykový displej, naklápěcí |
| Úhel sklonu hlavy | nastavitelný v rozsahu 0° až 90° |
| Zvětšení, x | 50 — 1900 |
| Objektivy | achromatické: 4x/0,10; 10x/0,25; 40x/0,65; parfokální vzdálenost: 35 mm |
| Revolverový nosič | pro 3 objektivy |
| Stolek, mm | 105×95 |
| Pracovní stolek, mm | mechanický dvouvrstvý stolek s držákem preparátu, stupnicí a noniem |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Clona | Kruhová clona (6 apertur) |
| Zaostření | koaxiální, hrubé (0,4 mm) a jemné (0,002 mm) |
| Tělo | plast, kov |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | ✓ |
| Napájení | 110–220 V přes USB kabel a adaptér 5 V / 2 A, baterie 18650 2600 mA·h |
| Typ světelného zdroje | s kolektorem, 0,2 W LED |
| Další vlastnosti | výdrž baterie: 1 hodina; doba nabíjení: 3 hodiny |
| Fotografie z chytrého telefonu | ✓ |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Možnosti použití | školní/vzdělávací |
| Umístění světelného zdroje | duální |
| Metody pozorování | světlé pole |
| MAX rozlišení (tichý režim) | fotografie: 3672x2160 px (4K); video: 2560x1440 px (2K) při 30 snímcích za sekundu |
| Barevný/černobílý | barevný |
| Prvek snímače | 1/3” CMOS |
| Paměťová karta | SD až 512 GB (karta 16 GB je součástí balení) |
| Wi-Fi | ✓ |
| Nastavení Wi-Fi | 5 GHz |
| Videozáznam | ano |
| Obrazový formát | *.jpeg |
| Formát videozáznamů | *.mp4 |
| Software | předinstalovaný software pro vestavěnou obrazovku; ke stažení software S-Viewer pro PC; mobilní aplikace TSViewer pro smartphony iOS a Android ke stažení |
| Výstup | HDMI, USB (připojení k PC), USB typu C (napájení), slot pro SD kartu |
| Systémové požadavky | pro PC: Windows 7 a vyšší; pro smartphony: iOS 15.6 a vyšší, Android 13 a vyšší, HarmonyOS 5.0 a vyšší |
| Rozlišení displeje, px | 1024x600 |